Władze fundacji

Zarząd Fundacji

Ania

Anna Gdula – Prezes Zarządu Fundacji. Absolwentka CMUJ w Krakowie, lekarz anestezjolog. Wiceprzewodnicząca Lokalnej Komisji Etycznej Do Spraw Doświadczeń na Zwierzętach w Olsztynie, członkini Stowarzyszenia „Kala”. Absolwentka kursu dla strażników obywatelskich „Na straży”.

Rafał

Rafał Maciejewski – Wiceprezes Zarządu Fundacji. Prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Laureat I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Postępowania Karnego. Występuje jako reprezentant Fundacji w sprawach karnych o przestępstwa z ustawy o ochronie zwierząt.

Beata

Beata Sosnowska – Sekretarz Fundacji. Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku, nauczyciel matematyki w gimnazjum w Krasnopolu, gdzie prowadzi Klub Przyjaciół Zwierząt. Organizuje dokarmianie i opiekę nad zwierzętami bezdomnymi, aktywnie włącza się w poszukiwania domów adopcyjnych dla psów. Animuje imprezy edukacyjne o tematyce prozwierzęcej. Wraz z grupą młodzieży aktywnie udziela się w działaniach wolontariackich w pobliskim Przytulisku dla zwierząt „Cyganowo” w Sejnach.

Rada Fundacji

Eryk

Eryk Węcek – Przewodniczący Rady Fundacji. Absolwent filozofii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Członek Lokalnej Komisji Etycznej Do Spraw Doświadczeń na Zwierzętach w Warszawie.

Michał

Michał Krzynówek – Członek Rady Fundacji. Absolwent filozofii na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie, członek Lokalnej Komisji Etycznej do Spraw Doświadczeń na Zwierzętach w Olsztynie. Właściciel agencji eventowej AD HOC Events! .

Monika

Monika Pelc – Członkini Rady Fundacji. Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie Rzeszowskim, kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Leżajsku. Członkini Stowarzyszenia „Kobiety Razem” w Leżajsku.